Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,44 zł , zmiana od tamtej pory: 13,15%

Re: Daję 15 sekund do wideł jak podadzą w końcu to ESPI

Zgłoś do moderatora
Maciek wiekszego de-bila jak ty szok qwert bolek i innych kilku dupków nie znajdziemy tu na GPW jestescie tu ja sami wiecie dnem i wodorostem tu was każdy ma powyżej dupy hihi byliście i jestescie tu chwasty spadziowe którym dają za wpis 0.15 groszy i za takie marne grosze się blaznicie szkoda was dupki a do końca września będzie 300zł a może lepiej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,55% 9,55 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.