Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,46 zł , zmiana od tamtej pory: 12,86%

Re: Daję 15 sekund do wideł jak podadzą w końcu to ESPI

Zgłoś do moderatora
To fakt. Jak będzie ESPI, górne widły będą natychmiast. A potem nie otworzy się przez dwa dni. Po dwóch dniach kurs będzie wysoko.

Cały czas brakuje tylko jednego, czyli ESPI. Pozostaje mieć nadzieję, że zmienia się nastawienie do covid i teraz oprócz szczepień, będzie również leczenie. Bo to tej pory postępowanie jest dziwne. To pierwsza choroba, przeciwko której najpierw się szczepi, nie lecząc. Zawsze było odwrotnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB -1,55% 9,55 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.