Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  100,00 zł , zmiana od tamtej pory: 39,00%

Re: Czyżby Zarząd ruszył w piątek na zakupy ??

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-18 o godz. 17:09 ~Koala napisał(a):
> Wstrzymują się. Po co przepłacać, skoro frajerzy wkrótce zbiją kurs do 70PLN. Wtedy spokojnie zakupią przez pośrednika. Mają na zakupy sporo kasy (pozostali akcjonariusze mniejszościowi mieli dwa razy tyle - z dywidendy i nie podbili kursu), ale nie spodziewam się ruchów cenowych w górę. Jaki tu akcjonariat - widać po przebiegu sesji. Mocni są, ale w gębie (na forum)

Widać, że byłeś w błędzie. Zakupy się rozpoczęły, kurs rośnie ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -0,43% 139,00 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.