Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czyżby sprzedawali Onico?

Zgłoś do moderatora
cały pakiet Capa po 40 zyle to 18 baniek .....
Pytanie czemu też ????????
albo mają cienko albo lepszy interes od ONICO ......................... jest jeszcze trzecia droga
.............. i półrocze po takiej sprzedaży to zysk netto zarąbisty i na tej fali chcą polecieć z akcjami ....... konsolidacja trwała prawie 3 lata więc ktoś tych akcj capa trochę nazbierał i to może być powód ...... kto wie kto wie
ale z czwartej strony w tej chwili pozbywać się ONICO uważam za nierozsądny krok a może to prezes musiał się trochę z kimś podziałkować tak dla zdrowotności firmy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 5,34% 1,38 2023-12-01 15:14:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.