Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,32 zł , zmiana od tamtej pory: -78,03%

Re: czyżby spadki pod wyniki

Zgłoś do moderatora
Wartość księgowa Spółki ponad 9 zeta a wycena na giełdzie 1,35 ... :) tu trzeba wykazać się wyjątkową cierpliwością tym bardziej, że płynność jest niewielka. Wyniki raczej bez zmian będą w przybliżeniu takie jak za II Q, po prostu ktoś potrzebował gotówki i sprzedawał PKC.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST -9,38% 0,29 2021-11-26 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.