Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: -2,50%

Re: czyzby OZE własciciel NF.PL posiada to http://www.enerfund.pl/

Zgłoś do moderatora
Cierpliwie będą wynagrodzeni...zobacz...Blu tax...Maximus itp .ja maxi sprzedałem po 3 zł...dziś 209tys w plecy ...zarobione m8alem 60 tyś....na Blu...sprzedałem po 4zl..zarobione 12 tyś.. dziś.....120tts by było.. Tomczyk prezes wie że legia czuwa nad nim i jest skończony jak kurs nie będzie 1zl....A zobaczysz że będzie....kupuj mówi gamę..100 procent zarobku do końca roku..jak nie będzie to napisz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL -0,85% 0,23 2023-01-23 09:10:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.