Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,23%

Re: CZYŻBY ODWRÓT POTWIERDZONY WUMENEM?

Zgłoś do moderatora
Im szybciej wyjdziemy z tej zapizdzialej uni tym lepiej.oni dobrze wiedzieli ze zmieniajac swoja energetyke wczesniej od nas jako panstwa wysoce rozwiniete(niemcy francja), podetną skrzydla Polskej gospodarce nakladajac cla na emisje co2.tylko po co nasi to podpisali.najpierw 5 euro teraz 25 pozniej 40. Kto i na jakiej zasadzie ustala stawke konceji.wyjscie z uni jak najszybciej to jest szkodzenie Polsce i to juz od dawna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOGDANKA -0,99% 35,00 2019-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.