Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,40 zł , zmiana od tamtej pory: -75,91%

Re: czytać i myśleć po swojemu

Zgłoś do moderatora
Pytanie jak najbardziej zasadne. Mnie się nie wydaje no ale ja sobie mogę ...
Zdaje się że Murapolowi do wejścia na giełdę potrzebny był Abadon (d. Variant) natomiast Awbud jest taką samą inwestycją jak nabycie Skarbca, tyle że tam myślę mogli zebrać ile chcieli a w Skarbcu za dużo grubasów siedzi więc nie poszło tak łatwo.
Jeśli już to powinni wycofać Abadona, na co komu na giełdzie spółka z udziałem 91%. Możliwe że tu będą jeszcze jakieś przegrupowania. Skoro obrali kierunek na giełdę to stopniowo będzie wysyp komunikatów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-29 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.