Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 59,57%

Re: czyli ten bankrut osiągnął jednak zysk za IQ i IIQ 2020 r.?

Zgłoś do moderatora
Co nowego lub innowacyjnego jest w NOWEJ strategii spółki?
W lipcu 2020 napisali

Zarząd Spółki z siedzibą w Toruniu ("Spółka", " Emitent") przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu do publicznej wiadomości strategię rozwoju Spółki na lata 2020-2022.
Kluczowe cele strategiczne na lata 2020-2022 są następujące:
- kontynuacja rozwoju zgodnie z wizją i misją Spółki;
- kontynuacja inwestycji w automatyzację produkcji;
- utrzymanie pozycji na rynku w głównych obszarach specjalizacji Spółki, tj. zasilacze do oświetlenia LED, ściemniacze do oświetlenia LED oraz transformatory elektroniczne;
- rozwój nowych kierunków działalności tj. osprzęt elektroinstalacyjny, smart home oraz innowacyjne usługi z branży oświetleniowej.
O ewentualnej aktualizacji bądź zmianie strategii Emitent poinformuje odrębnym komunikatem bieżącym ESPI.

Że co? Że smart home???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GOVENA 0,00% 0,09 2021-06-18 16:48:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.