Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,27%

Re: Czyli oficjalny target to 300

Zgłoś do moderatora
Wiadomo ze emisja jest nie fajna ale zalezy ile i na co tu mielismy doczynienia z warantami chyba za 18r kiedy nikt raczej nikt nie slyszal o carbonie.pozniej mamy emisje dla pracownikow zeby mieli motywacje i to jest fajne bo po kiego dawac im premie chcecie wiecej to dajcie od siebie wiecej bedzie dobra wycena na akcjach to te akcje im sie po prostu należały a wiadomo to gaming i pojecie "kranczu" raczej jest wszystkim znane i naprawde niewazne czy studio ma 200 osób czy 30 "krancz nie jest dobry.a i jeszcze byla emisja chronologicznie druga dzieki ktorej ktos z ulicy uwierzyl i wsparl ich kasom na dwa projekty jeden to Warhammer a drugi to cos po Wh.info w najgorszym wypadku obojetne lepiej zeby akcje dostanli pracownicy niz zarząd tak jak na farm51 ,jujubee, vivid ktore z kwartału na kwartał mialy same straty ale akcje po 10gr to zarzady braly ubieraly leszczy i tak w kółko pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARBONSTU -3,08% 63,00 2020-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.