Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,98 zł , zmiana od tamtej pory: -55,07%

Re: czyli nie wzrosty tylko ubieranie

Zgłoś do moderatora
Nie biadolcie, a jak nie to dajcie sobie spokój z giełdą. Takie wilekie inwestory tutaj przychodzą jak bartek kakaboom albo iin co jak widzą 1% spadku to wieszcxą koniec świata. Alior Dobry będzie rósł tylko koretka musiała nadejść na tak szybkim wzroście. Nowa rekomendacja tylko to potwierdza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,57% 26,50 2022-07-01 17:02:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.