Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: 1 487,50%

Re: Czy Zastal złożył w Sądzie wniosek o postępowanie sanacyjne

Zgłoś do moderatora
Pod koniec września miała być w Sądzie następna sprawa przeciwko Zastalowi - gdzie komunikat spółki ?

Nieruchomości Zastalu komornik zajął pod licytację w sierpniu 2016 a sprawa w sądzie była wcześniej
Księga Wieczysta nr ZG1E/00104475/5, KW nr ZG1E/00104470/0, KW nr ZG1E/00104465/2, KW nr ZG1E/0079905/4 
gdzie komunikat spółki w tej sprawie ?

Dlaczego biegły nic o tym nie wspomniał w swojej opinii do sprawozdania półrocznego ? napisał tylko bo spółka nie dostarczyła dokumentów. To po co taki autoryzowany biegły ? Opinia biegłego jest z 9 września a wpis w księgach wieczystych miesiąc wcześniej.

Jak może funkcjonować spółka skoro jej cały majątek zostanie zlicytowany ? Nie ma zagrożeń w dalszym istnieniu spółki ?

Z szacunków ze sprawozdania wynika że wielkość zobowiązań i poręczeń jest większa niż wartość majątku. Banki z obligu wypowiedzą umowy kredytowe. Skąd firma weźmie pieniądze na spłatę długu skoro teraz nie mają nawet pieniędzy na zapłacenie podatku od nieruchomości oraz zapłacenie hurtownikom za pobrane materiały.
 

  " Aleś mądry, że hej :) "

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 1,60% 63,50 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.