Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: 1 376,74%

Re: Czy Zastal złożył w Sądzie wniosek o postępowanie sanacyjne

Zgłoś do moderatora
kontenery na kosmiczne śmieci to dobry kierunek.
Obecnie przy tej produkcji spółka nie jest w stanie spłacić swoich zobowiązań, tj. kredytów, zobowiązań, wykup obligacji itp. No bo jakie oni mają z tego czyste zyski ? groszowe co widać w sprawozdaniach. albo nic nie robią albo nikt tego nie kupuje.   
W związku z tym komornik zajął 30 hektarów w centrum miasta w celu dalszej licytacji. 
Żeby spółka mogła spłacić zobowiązania to każdy Polak łącznie z noworodkiem musiałby sobie kupić bezpośrednio od nich jeden kontener, (mam na myśli cenę producenta pomniejszoną o koszty zakupu materiałów, robocizny, kosztów ogólnych ).     

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZASTAL 1,60% 63,50 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.