Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,30 zł , zmiana od tamtej pory: -76,69%

Re: Czy zarząd to sataniści?

Zgłoś do moderatora
O właśnie mi weszło małe zleconko kupna za 2000zł. No cóż gdy spadnie niżej to dokopie. A jeśli nie to nie. Jak wróci na 200zł to z 2000zł mam 20k. A jak strace 2000zł to i tak je zarobiłęm na juju.
Nawet to chciałbym aby się zgrało z juju tam za 10zł a ty też po 10zł. Buhaha.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TBULL 0,00% 3,80 2025-10-30 11:19:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.