Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -25,33%

Re: Czy zarzad planuje podac info o ostatnich gierkach?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-04-21 o godz. 15:09 ~Pirat napisał(a):
> Jaka jest ich dochodowosc, zwrot z popelnionych inwestycji? Robia cokolwiek czy obijaja tylko ch...em grusze w czasie kiedy kurs leci na zbyty pysk?

Takie dane były serwowane regularnie gdy trzeba było upchnąć akcje z emisji, wtedy można było się dowiedzieć kiedy się gra zwróciła itp. Później natomiast niesamowitym zrządzeniem "zmienili strategię komunikacyjną". Ale pamiętaj, zgodnie z narracją desperatów to Ty odpowiadasz za niski kurs bo nie chcesz kupować akcji! Nie zarząd, który sprzedawał akcje, nie dopuścił przez rok akcji z emisji, zmienił strategię komunikacyjną, opowiadał bajki o kapitalizacji kilkukrotnie wyższej... Nie, to wszystko jest super, niskiego kursu są winni akcjonariusze, którzy nie chcieli stracić więc nie kupowali po 30/20/18gr a i teraz nie chcą mrozić gotówki na X miesięcy/lat ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES -2,61% 0,09 2023-03-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.