Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,10 zł , zmiana od tamtej pory: 7,53%

Re: CZY WY NA PRAWDĘ UWAŻACIE, ŻE TE SPADKI BĘDĄ TRWAĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ?

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj dokupiłem tego "śmiecia" .

mam obecnie 100 k . myślałem, że wtym roku zrealizuje zysk na 4 zł ale się nie zapowiada trudno. Trzeba poczekać o 2021 r to mój horyzont czasowy.

Idea Bank Polska stanie na nogi. Zmniejszy skale i będzie zarabiać 100 mln z leasingu. Nie rozumiem po co im w ogóle do cholery placówki ? Przecież to powinien być bank internetowy minimalne koszty kredytów i tak za dużo nie nadają. Leasing to leasing i oddziały mieć powinen logiczne.

Lub zostanie sprzedana. A niech idzie nawet za te 200 mln . ( to tak apropo cała wycene holdingu na tą chwile ) Ale co tam niech idzie.

No i co wtedy zostaje zagranica dająca ponad 100 mln rocznie . 2mld w kapitałach . a wycena 200 mln na tą chwile.
Mówie troche to zajmie ale cena 4 - 5 zł jak nie w przyszłym to w 2021 na pewno będzie. Tyle w temacie.

Skonczyłem zakupy.
A jak jeszcze w przyszłości wyppłacą dywidente np dajmy na to 50 mln . to ja dostałbym czysto 64 tys . szok.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -3,66% 1,19 2020-07-13 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.