Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: 4,69%

Re: Czy wszyscy tu już nadają z sanatorium dla uśmiechniętych:)

Zgłoś do moderatora
Twe ciało bolesne przejęło nad Tobą całlowitą kontrolę, Vincencie, zły człowieku...Szkoda was, Vincencie, ale sami kreujecie swój, jakże ponury i żałosny żywot w gromadzie.

Mimo wszystko, a może dlatego, życzę wam, Vincencie dobry człowieku aby w sławojce nigdy nie zabrakło wam pociętych gazet i karbidu.

Z całego serca życzymy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,38% 1,43 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.