Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,39 zł , zmiana od tamtej pory: 4,90%

Re: Czy wszyscy tu już nadają z sanatorium dla uśmiechniętych:)

Zgłoś do moderatora
Dawno się do ciebie nie odzywałem ~44 ale obserwuję twoje poczynania i pogłębianie się procesów. Piszesz już o 5 rano, wyrażnie cię "nosi". Jeżeli masz jeszcze resztki prawidłowo działającego CUN - tak sądzę , bo tak wnioskuję o ludziach interesujących się tą spółką i mimo, że obracasz skromnymi ilościami akcji Getinu, bo reszta mózgu nie pozwala mieć ci dużo kasy, to mimo całej do ciebie sympatii obawiam się, że jednak w pewnym momencie ta chora część weżmie górę. Lecz się i nie bagatelizuj objawów oraz słuchaj się lekarzy.
Byłem też w połowie miesiąca w Juracie ale nie zauważyłem podejrzanych osobników, widocznie umiesz się dobrze kamuflować. Jeżeli masz kumpli i grasujecie w grupie , to pozdrów ich ode mnie, życząc im każdemu z osobna sukcesów w osiąganiu zdrowienia. Leki obecnie są tak dobre, że można uzyskiwać długie remisje i zasmakowywać życia wśród normalnych. Czuj, czuj, czuwaj !!!
P S. pamiętaj, że dusze są nie widoczne i nie odpisuj, że też nikogo w tej Juracie nie widziałeś !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN 1,39% 1,46 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.