Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,44 zł , zmiana od tamtej pory: 1,25%

Re: Czy wszyscy tu już nadają z sanatorium dla uśmiechniętych:)

Zgłoś do moderatora
Vincencie, dobry człowieku, wszystkie siły na MRC, jak wam pisałem, koniku, wielbładziku we wtorek z okazji waszego świeta: " Dnia wypalonych... "

Spokojne do wzięcia minimim 15% na odpowiednich obrotach i " ..ruch w objęcia hossy", co jest bardzo kuszące, ale wymaga rozwagi.

Kto aktualnie jest właścicielem Sky Tower, dobry człowieku ?

Co tam u was, Vincencie w życiu osobistym ?

Niedługo wracamy - zauważysz to.

Z powżaniem, pozdrawiamy z Juraty i Jastarni.

R2D2 & 44

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,82% 1,46 2021-10-26 15:48:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.