Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 0,42%

Re: Czy wszyscy tu już nadają z sanatorium dla uśmiechniętych:)

Zgłoś do moderatora
A ile to w wartościach bezwzględnych 44?
Chyba niewiele, ale mam nadzieję, że na alpagę dla studentów starczyło:)
Wiem, że najbardziej boli, że poplecznicy z forum zarobili więcej, a Ty chciałbyś według potrzeb bo Ci się należy, ale spekuła nie wychowana na Marksie, haha.
Ja nie bardzo mam się czym pochwalić, w sezonie ogórkowym akumulowałem badziewiaki.
A tak propos giełda lubi płatać figle (pamietasz siekierki i bałwanki)
Bywaj w zdrowiu 44......
.....ziemia, powietrze, dwutlenek węgla, hemoglobina, takie tam.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,10% 1,43 2021-10-19 14:21:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.