Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,02 zł , zmiana od tamtej pory: -33,88%

Re: Czy warto inwestować w spółki biotechnologiczne

Zgłoś do moderatora
Racja! podsyłam inny ciekawy art
https://strefainwestorow.pl/artykuly/biotechnologia/20201208/biotechnologia-hossa
wynalezienie przez taką spółkę innowacyjnego leku na skalę światową to niewyobrażalne zyski i sława dla spółki, inwestorzy zamiast kupować zapowiedzi i kupować na dnie będą się ładować dopiero jak będzie potwierdzenie - na szczycie niestety ( ale nie my).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 1,11% 2,00 2021-11-26 16:18:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.