Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,70 zł , zmiana od tamtej pory: -25,24%

Re: Czy Wall Street mocno zanurkuje? SP500 ca 4300

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-01-19 o godz. 22:09 ~Nowy napisał(a):
> A jeszcze nie tak dawno wyśmiewałes się z Blacka, że miał taką wizję odnośnie S&P i korekty poniżej 5000. No tak, wtedy jeszcze miałeś akcje Cargo :)

Kręcisz, Wall Street poszła w górę a ja sam o RGR pisałem a mamy mutację w M i z kanłu dołem wyszli.

Gra to co jest a nie że się chce :))) nie każdy tak czuje Wall Street :))) Kto by na otwarciu spory plus zaryzykował że tak się skończy :)? Po fakcie to wszyscy mądrzy.

Z Blackiem narazie zawieszenie broni...a to jest okay.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 2,04% 10,99 2022-07-01 12:37:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.