Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czy w tym roku ?

Zgłoś do moderatora
zgodnie z powiedzeniem - jeśli ktoś oszukał cię 2 razy, nie będzie miał skrupułów żeby zrobić to po raz trzeci.
Oczywiście, że jeśli kurs będzie spadać, a przypuszczalnie będzie, to zrobią kolejne scalenie.
Zasady u ludzi kierujących tych złodziejstem są takie, że akcjonariusz jest nikim, co najwyżej dawcą kapitału i petentem. Ja zdałem sobie sprawę z tego faktu za późno, ale współczuję wszystkim posiadaczom, a sam sobie pluję w brodę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUBICON -3,55% 2,72 2020-05-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.