Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,65 zł , zmiana od tamtej pory: 0,65%

Re: czy to już wybicie?

Zgłoś do moderatora
To może zrób odwrotnie. Jak przebije 80 sprzedawaj, a jak spada poniżej 70 kupuj:)
Póki co, jak papier zaczyna spadać to całe kupno ucieka, a blokada rzędu kilkuset sztuk po 79 była nie do przejścia. To marnie wróży. Nie ma rynku na tym papierze pomimo, że fundamentalnie naprawdę wygląda ok.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORION -1,28% 7,70 2019-12-23 16:23:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.