Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,60 zł , zmiana od tamtej pory: 34,38%

Re: Czy to jest kabaret z gambitem?

Zgłoś do moderatora
Z jakim wspólnikiem? CFG ma udziały w Gambit Games Studio sp. Zo.o. a nie w Gambit Games sp. Z o.o. ?

Poza tym, jak ktoś śledzi działalność spółki to wie, że po nieudanej premierze ACS zaczęły się roszady w Gambit (i bardzo dobrze, skoro zespół nie potrafił naprawić błędów w ACS, trzeba szukać innych rozwiązań).

Można trochę poszukać i będzie jasne, że część pracowników pracuje już w Slitherine (zobaczymy ile PLN wniesie Slitherine do nowej spółki).

Gambit być może zostanie połączony z Ancient games i zajmą się kończeniem gier które mają w portfolio (poza Stargate i Ancient arenas - te będą tworzone w Slitherine Poland).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CFG 1,98% 12,90 2022-12-02 10:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.