Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,66 zł , zmiana od tamtej pory: 136,84%

Re: czy to będzie majstersztyk? Rolowanie Made in UK

Zgłoś do moderatora
A banki i tak zarobią pożyczając takim firmom jak provident, banki zaostrzając ocenę klienta niejako wypchną takie osoby do firm pożyczkowych. w tym miejscu należy zaznaczyć że tylko duże firmy pożyczkowe będą w stanie przygotować odpowiednio skrojoną ofertę dla takich osób (chodzi o lepsze warunki niż dla większości klientów).
Celem wszystkich instytucji jest zarabianie kasy, tylko że każda instytucja w typowy dla swojego segmentu waży ryzyko.
No nic czekamy co się z tego urodzi ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.