Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy tak kiedyś jeszcze będzie??

Zgłoś do moderatora
Pozdrawiam.Jestem coraz bardziej zniechęcona do papierów grupy bbi.Tu toczy się jakaś dziwna gra z nami posiadaczami.Nie potrafię jej rozgryźć.Może to jakaś forma krótkiej sprzedaży bazująca na ogólnym niedowartościowaniu spółek??Może właśnie nie wzrost wartości akcji,i co za tym firmy jest celem zarządzających tymi spółkami??Jakaś nowa inzynieria finansowa??Po ostatnim zjeżdzie kursu na BBIZEN jestem juz kompletnie zdezorientowana.Nie wiem co o tym wszystkim mysleć.Może ktoś ma jakieś teorie??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 0,00% 1,07 2020-07-02 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.