Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -22,19%

Re: Czy ta padlina kiedyś wstanie z kolan?

Zgłoś do moderatora
Pawelku wiadomo ze nie umiesz w gielde - naganiales na tego smiecia na 40 groszach. podstaw sobie koszyczek na 5 groszy to usredniaz swoja cene zakupu na 35 groszy. zawsze to bedzie mniejsza strata cnie. dajcie spokoj juz z tym podstawianiem koszyczkow, kolarzami - na tej spolce nie ma zadnych obrotow! zadnych. tu nie ma ani koszyczkow ani kolarzy. i lecimy w dol nie czekajcie na zadne odbicia. mieliscie okazje wywalic po 18groszy jak sie twitter pomyli ze Zaor ngg kupuje. niestety nie kupuje. nikt tego nie kupuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,09 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.