Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -22,85%

Re: Czy ta padlina kiedyś wstanie z kolan?

Zgłoś do moderatora
Wasze gadanie do kawy z rana mnie rozwala. Tyle tu mądrych głów i wróżbitów.
PP i G jak wejdą wtedy zacznie się tu ruch. Każdy czeka i liczy, że odkupi jak najtaniej co wywalił wyżej. No powiedz mi jeden z drugim kółkowicze, że tak nie jest. Spółka ma coraz lepszą kondycję, prezes jaki jest taki jest i co tam sobie na tych czatach gadał to gadał, podobnie jak rzucał espi co chwila żeby wcisnąć pp ale liczby w raportach mówią same za siebie i trudno to zanegować, bądź co bądź jest coraz lepiej. Jak się wstrzelą z dobrą sprzedażą jakiejś gry to nowe szczyty murowane.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,09 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.