Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: -76,15%

Re: czy oni prowadzą jakąkolwiek działalność.....? NIE

Zgłoś do moderatora
zastanawiałem się czy wejść przy 50gr. w tą czystą spekulacje i niestety nie podjąłem tego ryzyka :( juz nieraz wchodziłem w spółki spekuły jak np. Patrowicza i różnie się to kończyło ale tu mogłem wejść i teraz dziś bym wyszedł i byłoby 100% na plusie no cóż mówi się szkoda i inwestuje sie dalej teraz to juz większe ryzyko..... aczkowlwiek kto to wie jak spekuła będzie chciała to i do 10-20zł wywindują firmę która nie prowadzi żadnej działalności, już nie takie rajdy się działy na naszej GPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCENERGY -8,00% 0,32 2023-12-01 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.