Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 33,12%

Re: Czy na RNK ma miejsce wyprowadzanie pieniędzy?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-01 o godz. 09:58 ~James napisał(a):
> Obiektywny ... uważaj co piszesz, bo mamy tutaj swojego Brudnego Harry'ego. Tylko, że z Białegostoku a nie San Fransisco.
> Ściga nie tylko forumowiczów, grozi nawet moderowi.
>
> A trzeba przyznać, że jest w tym nad wyraz konsekwentny ;)
> Hehehe ;)
>
> PS. Szeryf ... masz pierwszego zastępcę. Poleruj gwiazdę! ;)

Przeszkadzam przestępcom.
A że moderator jest wasz, to jego wybór i jego odpowiedzialność.

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,48% 2,13 2023-01-27 17:03:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.