Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: 42,86%

Re: Czy na 0,21 jest ukryciak???

Zgłoś do moderatora
90 k kwita to niewiele a jak ktos powaznie bedzie chcial zebrac i wyjechac to lyknie to lewa dziurka od nosa ,jesli jest ukryciak to ja sie ciesze mam niewiele akcji ale jak ruszy to dokupie ostatnio NC wraca do lask i jazdy sa piekne comeco czy mms 500%
tutaj po konsoli zawsze wybijalo
https://stooq.pl/q/?s=iod&c=5y&t=l&a=lg&b=0
80 gr 2015 i 2017 zwracam uwage na obroty nigdy nie bylo takich jak rok temu ......to mnie zastanawia bo mozna oddac po wzroscie 100-200 % a potem ze zdumieniem odkryc ze papier jest na kilku zylach....ja tak mialem na virtual .....

pozdrawiam holderow:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.