Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: -7,77%

Re: Czy ktos wogole posiada te akcje???

Zgłoś do moderatora
Oczywista oczywistość... bubel jakich mało! Mieli produkowac w standardach, produkowac nanoroboty, prowadzic proby kliniczne na ludziach i czego tam jesze nie obiecywali... robili szum medialny kiedy potrzebowali kasy, a teraz kiedy juz przytulili miliony siedza cicho bo nie maja czym sie chwalic i Japonczycy ich wyprzedzili. Z przyjemnoscia przyznam sie do mylnej oceny, jesli podadza na czym stoimy. Poki co bubel, dno, strata pieniedzy i zaufania do polskiego biotechu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP 25,00% 1,90 2020-01-22 11:01:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.