Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,67%

Re: Czy ktos wogole posiada te akcje???

Zgłoś do moderatora
Kochaniutki, w firmach biotechnologicznych, czyli obdarzonych największym ryzykiem inwestycyjnym, rzeczą najważniejszą jest zespół. Tu zespół to żart. Młodziaki bez doświadczenia, sam Ciach w wywiadzie mówił, że pomysł na lek jest obiecujący, bo tak wyszło w badaniach jego... studentki.
Nie ma tu czego szukać, kurs osiągnie poziom groszowy. Nawet gdyby jakimś cudem doprowadzili projekt do fazy klinicznej, to miną lata. A i to nie jest żadną gwarancja sukcesu.
Rynek po Biotonie jest nieufny wobec biotechu, dopóki firma nie uwiarygodni się jakimś realnym sukcesem.
Patrz: OncoArendi. Znakomity zespół, tworzony przez doświadczonych naukowców z ośrodków z USA, prezes z ogromnym doświadczeniem, twórca sukcesu Medicalgorythmics (który po jego odejściu ledwo ciągnie), doktor fizyki, pracujący na jednym z najlepszych uniwersytetów w Stanach - UIUC, ich cząsteczka ma szansę na komercjalizację za 400 mln euro, wyniki I fazy klinicznej (prawie na pewno pozytywne - w razie nawet niewielkiego prawdopodobieństwa wystąpienia efektu ubocznego, zawsze towarzyszy komunikat - patrz kazus Selvity ze śmiercią pacjenta) za pare miesięcy, a dzisiejsza wycena kabaretowa, na poziomie połowy z dnia debiutu.

To coś radzę sprzedać i ewentualnie odkupić za 5-7 lat, zakładając bardzo pozytywny scenariusz, że nadal będzie istnieć - sądzę że nie będzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP -7,41% 2,50 2019-05-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.