Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,92 zł , zmiana od tamtej pory: -2,50%

Re: Czy KNF i prokuratura zajmie się uchwała 4 i5 NWZ z 6 października 2

Zgłoś do moderatora
Czy w tym okresie, gdzie dokonano tych haniebnych uchwał na szkodę akcjonariuszy CSY, Zastal nie był podejrzewany (miał zarzuty?) o handel powietrzem?
Czy w tym okresie prezesem nie był .....Grzegorz Wrona, który powinien doskonale wiedzieć o tych praktykach głównego udziałowca .
Mam nadzieję, że KNF i szczecińska prokuratura to sprawdzi i ukara kogo trzeba

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OZECAPITAL -0,99% 0,90 2022-10-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.