Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: -52,82%

Re: czy kazdy sie moze zapisac na akcje z emisji?

Zgłoś do moderatora
Szanuję Twoje zdanie i nie ukrywam, że byłem bardzo zaskoczony gdy w projektach uchwał przeczytałem o wprowadzeniu do obrotu praw do akcji, nawet przecierałem oczy ze zdumienia. Z uwagi że taki zapis to rzadkość na bananie i raczej nie przypadek czy przeoczenie, to sam się nie rozpędzam z twierdzeniem, że PDA nie będą notowane, ale też ręki sobie uciąć nie dam że będą. Jeśli będą, to będę pozytywnie zaskoczony i usatysfakcjonowany, jeśli tak się nie stanie, to pewnie machnę ręką i stwierdzę, że wyszło "jak zwykle".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F -1,76% 0,67 2021-05-11 16:23:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.