Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: -53,80%

Re: czy kazdy sie moze zapisac na akcje z emisji?

Zgłoś do moderatora
Jeśli tak rozumiesz uchwałę, to równie dobrze mogą samych akcji nigdy nie dopuścić do obrotu:P A tak na serio, to siedzę troszkę w temacie uchwał o podwyższeniu kapitału zakładowego i zapis o wprowadzeniu do obrotu praw do akcji, to raczej rzadkość niż standard, szczególnie na Newconnect. Dla mnie to nie przypadek że uchwała wygląda tak a nie inaczej i uważam, że przy emisjach nawet prawa poboru powinny być notowane, bo to buduje zaufanie do spółki, ale nie żyjemy w idealnym świecie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
H4F -0,61% 0,66 2021-05-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.