Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,10 zł , zmiana od tamtej pory: 27,95%

Re: Czy jeżeli jutro kupię akcje to otrzymam dywidendę?

Zgłoś do moderatora
Dla wszystkich którzy nie rozumieją o co chodzi. Akcje muszą być 2 dni robocze (choć może być i więcej) na rachunku po to aby była pewność ich własności prawnej. Termin skupu jest do dzisiaj a więc jeżeli ktoś jeszcze chce się zapisać na skup musi po pierwsze posiadać akcje kupione najpóźniej w piątek tj. 19.06 a następnie zgłosić chęć odpowiedzi na ofertę sprzedaży we własnym biurze maklerskim. Wówczas biuro zablokuje je i przekaże informację do biura Millenium realizującego skup dla CNT. Biuro pobiera opłatę za tą operację (w przypadku ING BŚ 0,5% wartości transakcji nie mniej niż 30zł). Jeżeli będzie redukcja reszta akcji nie skupiona przez CNT wraca na konto maklerskie do dalszego normalnego obrotu na GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT -0,48% 20,60 2022-06-28 16:09:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.