Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,19%

Re: Czy jeżeli jutro kupię akcje to otrzymam dywidendę?

Zgłoś do moderatora
wystarczy zajrzeć w ostatnie komunikaty. Ni będzie żadnej dywidendy, więc bez różnicy, czy kupiłeś wczoraj, dziś czy zrobisz to jutro ;) możesz sprzedać im swoje akcyje za 20 zyla bo jest wezwanie, ale teraz nie jestem pewny, czy zdążysz załatwić wszystkie formalności, a jeszcze 3 dni robocze przeksięgowania w KDPW trzeba liczyć nim mógłbyś zacząć działać. Do tego jeszcze dochodzą pewnie opłaty obsługi swojego maklera, więc z jakimś śrubkami za kilka stów to nawet nie masz co się tam pokazywać, szkoda czasu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 20,50 2022-07-06 14:12:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.