Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  89,84 zł , zmiana od tamtej pory: 11,75%

Re: Czy jeszcze pamiętamy za co Tusk dostał stołek od Merkel?

Zgłoś do moderatora
za kradzież naszych ciężko zarobionych pieniędzy z OFE, za odebranie połowy przyszłych świadczeń emerytalnych dla milionów Polaków na korzyść partykularnej partyjki wielkich miast PO, za wpędzenie ludzi w biedę oraz za zdołowanie w ten sposób naszej giełdy i wszystkich akcji, za zniszczenie KGHM-u drakońskim niezgodnym z Kodeksem Spółek handlowych podatkiem od wybranej chytrze kopaliny Tuks i jego POmagierzy z POpapranej Tratewki Oszustów na czele z grzegorzem szarańczą powinni odpowiedzieć przed sądem, te miernoty z byłej Mumii Wolności, żadni intelektualiści a zwykłe łapczywe na szmal POlityczne wysługujące się zagranicy obszczumury które uważają że Polska należy do nich, czują się pewnie bo jedna wściekle stronnicza i antypolska prywatna telewizja ich popiera

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -0,59% 100,40 2020-01-20 17:04:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.