Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,03 zł , zmiana od tamtej pory: -29,25%

Re: Czy Glapa zostanie mianowany przez Erdogana na szefa BC w Turcji ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-03 o godz. 15:44 ~Elo napisał(a):
> Było nie brać kredytów.

To nie Glapa podejmuje decyzje odnośnie stóp i finansów. To jest sługus Kaczyńskiego, który obiecał mu drugą kadencję.Jak tak głupi lizus może rządzić finansami Polski. I jeszcze jedna obserwacja. Przez ponad 25 lat o finansach decydowali ministrowie finansów.A teraz finansami rządzi Jarosław z Kaczogrodu .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 1,95% 31,86 2022-05-18 13:42:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.