Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 3,37%

Re: Czy był przekręt z emisją akcji serii F, czy nie

Zgłoś do moderatora
Wyjaśnienia Zarządu poniżej krytyki. Kto uwalił kurs, żeby sprzedać akcje po 10 groszy, a więc absolutnie poniżej ceny rynkowej. Wartość C/Wk wynosiła wtedy 0,42 zeta, a oni mają czelność mówić, że emisja po 10 groszy była dobrym rozwiązaniem dla akcjonariuszy i o zgrozo szykują się do wprowadzenia akcji serii F na rynek. To jak ma konkurować z takim przekrętem inwestor, który kupił akcje z rynku po znacznie wyższej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WERTHHOLZ -4,02% 0,43 2021-05-17 14:25:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.