Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,90 zł , zmiana od tamtej pory: -5,87%

Re: Czy będzie przymusowy wykup jak zbiorą 95%?

Zgłoś do moderatora
W necie można znaleźć wypowiedź Tymińskiego co do wezwania, powiedział że będzie chciał po osiągnięciu 95% wykupić przymusowo mniejszościowych. Moim zdaniem przedłużyli zapisy bo mało kto chce sprzedać za tę cenę a tak to pomęczyć trochę bułę i może więcej osób się zdecyduje sprzedać, ja nie odpowiadam na wezwanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 0,00% 16,85 2023-03-29 10:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.