Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Re: czy będzie dywidenda za 2018r

Zgłoś do moderatora
Obawiam się że w 2019 to będzie raczej upadek. I2 przeinwestował we Wrocławiu. Nie są w stanie dokończyć budów, w połączeniu z roszczeniami od właścicieli może się to zakończyć ogłoszeniem upadłości. Mają nie dokończone budowy mimo, że minął dawno termin udania lokali właścicielom, w blokach brak podłóg, nie pomalowane są korytarze, wszędzie ze ścian wystają niezabezpieczone przewody, na balkonach brak balustrad. I2 nie naprawia również zgłaszanych kilkukrotnie usterek. Gorąco ostrzegam przed tym deweloperem. #I2dewelopment #I2 #deweloper #Wroclaw #opinia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV 0,00% 9,90 2021-09-27 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.