Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -44,99%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Po pierwsze giełda jest bardzo dynamiczna , dlatego nie jestem w stanie wszystkiego przewidzieć nie jestem taki ja wy piękny i inteligentny i z góry wiem co się wydarzy - zobacz sam tytuł posta .
Co do 17 zł życie szybko zreifikowało plan i trzeba było coś robić więc zrobiłem najpierw oddałem 50 % akcji następnie 30% później ostatnie 20 % na każdej operacji zarobiłem parę "groszy".
Aktualnie gram na BML i cały czas dokupuje , jak spada( ostatnio dosyć mocno ) to uśredniam , stąd taki wynik , aktualna średnia to 8,51 przy 100 a może parudziesięciu tyś akcji , akurat ilość dla ciebie ilość nie powinna mieć tutaj znaczenia bo dla was wszyscy jesteśmy biedakami co pracują na etatach w biedronkach.
Naprawdę życzę ci aby w życiu ci się tak poukładało w połowie jak mi , a możne masz lepiej ale to mnie nie interesuje , mnie interesuje stan mojego portfela i jak wzrasta to jest super jak spada to podejmuję inne ryzykowne inwestycje aby dalej być na +.

Nawet jak masz super dużo kasy możesz mieć jeszcze więcej - porostu zrezygnuj z przesiadywania na forum po parę godzin dziennie i zacznij robić coś co przyniesie dodatkowy zysk , jak jesteś bezrobotni i piszesz dla zabicia czasu mogę pomóc znaleźć pracę u mnie cie nie chcę ale może ktoś ze znajomych cię przyjmie do pracy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -1,24% 4,62 2023-12-01 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.