Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -44,99%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
za każdym razem jak czytam pierwszy post to mi się śmiać chce:

1. "próbując nakłonić ludzi do oddania akcji po cenie oscylującej w okolicy 10 zł" - sam oddałeś po 10,70 ponad połowę akcji jak to pisałeś

2. "szybko pojawi się tutaj kwota powyżej 17 zł za 1 sztukę akcji do 17 czerwca 2021" - zinterpretuj "szybko", bo póki co to zaraz wolniej, nie mówiąc już o 17 czerwca???????

3. dwa dni temu pisałeś, że masz średnią 8,6 co w ogóle jest dziwne skoro połowę akcji wywalileś po 10,70

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -1,24% 4,62 2023-12-01 17:03:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.