Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,45 zł , zmiana od tamtej pory: -46,22%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Autor postu ma się świetnie , aktualna średnia to 8,63 cały czas dokupuję i sprzedaję jak widzę okazje fajnie ze tacy ja MB , qwe itp naganiają na spadki daje to mi dostęp do tanich akcji a jak będzie w na dniach na Biomed to każdy wie , dziękuję także za zamieszanie jakie robicie na Mabion wczoraj także parę procent udało się zrobić. Mam jeszcze za co dobierać jak paru innych forumowych kolegów wiec dalej czekamy na wasze działania i dezinformację.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SNTVERSE -0,74% 4,54 2023-12-06 17:04:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.