Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,49 zł , zmiana od tamtej pory: -64,28%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
UWAGA uwaga na takich typów jak Szok , Irek, Szczepan,Maciek Irek, Sułtan_z_Żeliborza, RED,Marta, Osa,Szary,fil i innych typków którzy ujadają na spadki by zrobić kółko to chwasty które tu już ujadają o grudnia i na mawiają na mobian to typowe chwasty my akcja 100 chwast do września zlikwidujem wystawiając dalej po 100zł by w arkuszu zleceń Bml bylo widac ile jest wystawionych akcji to razem ich zniszczymy tych chwastów a końca września będzie 300zl brawo trzymać nie dać się wyszukać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,50% 3,39 2022-05-23 17:00:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.