Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,72 zł , zmiana od tamtej pory: -64,91%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Jedziemy akcja 100zł z kółkowiczami oni narazie grosikami się bawią a my dalej wystawiamy po 100zl na dłuższy okres a jak ktoś dokupi wystawiać by w ,,arkuszu zkecenzleceń Bml" było widać naszą siłę że jesteśmy razem brawo akcja 100!! jeśli ktoś zechce sprzedać bo będzie mu odpowiadać cena to zrobi modyfikację i sprzedaje to też szorty będą widzieć że akcja sto ma wystawione nadal to we wrześniu nie będą planować kontrakty bo ich dalej zdeptamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,59% 3,41 2022-05-24 13:40:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.