Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,84 zł , zmiana od tamtej pory: -43,95%

Re: Czuję ze będzie ponownie powtórka z 9 i 10 marca 2021

Zgłoś do moderatora
Naganiacz :0 , BM ty naprawdę dużo tu wnosisz ,widać masz akcji ze ho ho , widzę ze czujesz się już prawie jak w radzie nadzorczej bu haa haaa haaa. Na giełdzie się zarabia a nie snuje marzenia. Jaki masz w tym wszystkim interes ponieważ dalej nie rozumiem , a) nie masz akcji i piszesz , czy b) chcesz kupić akcje tanio i straszysz innych , czy c) możne cię ubrali i tak chcesz się odegrać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 1,57% 5,51 2023-06-02 17:01:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.